Pieredze

Fotoattēls uzņemts Engures novadā, tā autors: Pēteris Ponnis

Pašlaik turpinu saikni ar Latvijas izglītību, darbojoties gan profesionālajā sfērā, strādājot par juristu, gan turpinot studijas Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes doktorantūrā, esmu divu meiteņu tēvs. Plašākai sabiedrībai esmu zināms kā Latvijas Studentu apvienības prezidents no 2010. līdz 2013.gadam un OTV raidījuma "PAR un PRET" vadītājs.

Izglītība:

  • 2012.g. uzsāktas studijas Latvijas Universitātes (LU) Juridiskajā fakultātē (JF) doktora studiju programmā „Juridiskā zinātne”;
  • 2012.g. Latvijas Universitātes (LU) profesionālā maģistra diploms par studijām Juridiskajā fakultātē (JF) no 2010.-2012.gadam un iegūto profesionālā maģistra grādu tiesību zinātnē ar piešķirto kvalifikāciju „jurists”;
  • 2010.g. LU Bakalaura diploms par studijām JF no 2007.-2010.gadam un iegūto sociālo zinātņu bakalaura grādu tiesību zinātnē;
  • 2007.g. apliecība par iegūtu vispārējo vidējo izglītību Natālijas Draudziņas ģimnāzijā (NDĢ) un 2004.g. atestāts par iegūtu vispārējo pamatizglītību NDĢ.

Papildu izglītība, kursi:

  • Dalība Eiropas Studentu apvienības biedru sapulcē, pārstāvot Latvijas studējošo intereses;
  • Dalība Eiropas galvaspilsētu universitāšu asociācijas organizētajā „UNICA studentu konferencē 2012 – Ideālā Eiropas univesitāte” 10.-15.10.2012. Oslo;
  • Dalība Eiropas galvaspilsētu universitāšu asociācijas organizētajā „UNICA studentu konferencē 2010 – Eiropas studentu acīm” 22.-25.09.2010. Romā;
  • Dalība Latvijas Studentu apvienības organizētajos Līderu forumos (2007, 2009, 2010, 2011, 2012) – apgūtas prasmes komunikācijā un studentu interešu pārstāvniecībā;
  • Dalība Eiropas Savienības (ES) galvaspilsētu apvienības un Ļubļanas domes organizētajā „UCUE YOUTH MEETING 2007”Slovēnijā par jaunatnes ietekmi uz vietējās varas pieņemamajiem jautājumiem;
  • Dalība Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta (RD IJSD) rīkotajā “diennakts nometnē Mēs savai skolai, pilsētai, valstij!” 23.10.2006. – 26.10.2006;
  • Sertifikāts par dalību ES projektā “EU`s influence on youngster`s lives in and outside of the European Union” – jaunatnes ietekme uz Eiropas Savienību;
  • Dalība YMCA  CAMP PHILIA 2006 ROCCELLA JONICA  - ITALY "RESTART TOGETHER FOREVER" no ES projektu cikla “Education and calture” – darbs komandā;
  • Dalība Latvijas Pieredzes izglītības centra (LPIC) sadarbības veicināšanas programmā 2006.gada 30.jūnijs-2.jūlijs Bērzaunes pagasts, “LPIC” āra dzīves bāzē “Lejas Tutēni” – darbs komandā;
  • Dalība un veiksmīgi novadīta Latvijas skolēnu pašpārvalžu konference “Skolu jaunatnes līdzdalība pilsoniskā sabiedrībā”;
  • Dalība starptautiskajā seminārā Igaunijā, pārstāvot Rīgas Skolēnu domi (RSD), par jauniešu darbu “Youth participation quality”;
  • Dalība RD IJSD rīkotajā izbraukuma seminārā “Jaunieši Rīgas pilsētas Jaunatnes programmai” – jaunatnes ietekme uz Rīgas domes lēmumu pieņemšanu;
  • Apliecība nr. 3/002 par piedalīšanos apmācību seminārā “Jaunieši var mācīties arī ārā” – individuālo prasmju apguve, kā izdzīvot mežā – individuālo spēju stiprināšana;
  • Dalība RSD seminārā “Komandas darba principi un līderisms” – darbs komandā un tās vadīšana;
  • Dalība apmācību seminārā jaunajiem vadītājiem un līderiem Latvijas Jaunatnes padomes projekta "Jaunieši neformālās izglītības attīstībai Latvijā" – līdera prasmes;
  • Dalība RSD apmācību seminārā jaunajiem vadītājiem un līderiem - “Pašizglītība un pieredze”;
  • Dalība seminārā „Skolēni un studenti kopsolī” – sadarbības spējas starp RSD un Latvijas Studentu apvienību;

Iepriekšējā darba pieredze:

  • 06/09/2019 → Zemkopības ministrija – ministra padomnieks augstākās izglītības un zinātnes jautājumos;
  • 21/06/2019 → Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas nodaļa - priekšsēdētājs;
  • 21/06/2018 → 21/06/2019 Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas nodaļa - valdes loceklis;
  • 10/06/2018 → Rīgas domes Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija - referents;
  • 10/11/2017 → 10/12/2017 Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” - sabiedrisko attiecību speciālists;
  • 12/12/2016 → 09/12/2017 Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” - valdes loceklis;
  • 09/09/2016 → Latvijas Nākotnes apvienība - līdzpriekšsēdētājs;
  • 09/09/2016 → Portāls "Ventspilniekiem.LV" - galvenais redaktors;
  • 29/02/2016 → 05/07/2016 Ventspils Augstskola - prorektora finanšu un administratīvajos jautājumos pienākumu izpildītājs;
  • 01/01/2015 → 28/02/2016 Ventspils Augstskola - juridiskās nodaļas vadītājs;
  • 23/02/2015 → 02/07/2015 SIA "Ogres Televīzija" kanāls "OTV" - raidījuma "PAR un PRET" vadītājs;
  • 30/10/2013 → 31/12/2014 Ventspils Augstskola - jurists;
  • 07/12/2012 → 31/12/2013 Rīgas Tehniskās universitātes Akadēmiskās politikas pētījumu un kvalitātes centrs – pētnieks;
  • 29/06/2012 → 10/01/2013 Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes Sabiedriski konsultatīvā padome (NEPLP SKP) – priekšsēdētājs;
  • 24/02/2011 → 14/02/2013 Augstākās izglītības padome – padomes loceklis (Latvijas Studentu apvienības deleģēts pārstāvis - LR Saeimas apstiprināta valsts amatpersona);
  • 10/02/2011 → 29/06/2012 NEPLP SKP – vadības grupas loceklis;
  • 20/11/2010 → 31/03/2013 Latvijas Studentu apvienība – prezidents;
  • 23/10/2009 → 06/12/2010 LU Studentu padome – priekšsēdētājs;
  • 01/11/2009 → 31/12/2010 LU (Studentu padomes Birojs) – departamenta direktors;
  • 01/09/2009 → 01/03/2010 Latvijas Studentu apvienība - Juridiskā virziena vadītājs;
  • 29/06/2009 → 24/01/2013 LU senators (valsts amatpersona);
  • 05/2008 Nordea Rīgas maratons – brīvprātīgais;
  • 05/2008 → 05/2011 LU Satversmes sapulces dalībnieks;
  • 01/04/2008 → 01/11/2009 LU JF fakultātes Studentu pašpārvalde - priekšsēdētāja biedrs;
  • 01/12/2007 → 01/04/2008 LU JF Studentu pašpārvalde - biroja vadītājs;
  • 08/2007 AS Air Baltic Corporation - palīgs Tirdzniecības administrācijas un atbalsta daļā;
  • 12/08/2007 → 16/08/2007 LR Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs - grupas audzinātājs un pasākumu vadītājs;
  • 01/11/2006 → 01/11/2006 LR Aizsardzības ministrija - NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes brīvprātīgais palīgs;
  • 01/05/2006 → 01/05/2007 Rīgas Skolēnu dome – prezidents;
  • 05/2006 2006.gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanas izpilddirekcija - brīvprātīgais palīgs;
  • 01/10/2005 → 01/10/2006 Natālijas Draudziņas ģimnāzijas Skolēnu parlaments – prezidents;
  • 01/05/2005 → 01/05/2006 RSD - prezidenta padomnieks preses jautājumos (valdes loceklis);
  • 01/04/2005 → 01/05/2007 Latvijas Skolēnu padome – valdes loceklis.

Valodu prasmes:

latviešu valoda – dzimtā

angļu valoda un vācu valoda – sarunu valodas un rakstu līmenī

krievu valoda – sarunu valodas līmenī

itāļu valoda – iesācēja līmenī

Intereses: Latvijas politikas virzība, studentu pārstāvniecība, dziedāšana.