Nacionālā apvienība ir partija, kurā būt par biedru ir gods!

Nacionālā apvienība ir partija, kurā būt par biedru ir gods. Jo mūsu vērtības visiem ir skaidri zināmas un nemainīgas. Esam ar stabilu un mērķtiecīgu politiku lēni, bet pamatīgi mainījuši pārējo politisko partiju nostāju nacionālajos jautājumos. Izglītības pāreja uz valsts valodu nebūt nenotiek vienā dienā, tam ir dziļa un tāla vēsture, kur viens no pirmajiem būtiskākajiem pagriezieniem pozitīvā virzienā bija NA uzsāktā parakstu vākšana, lai rosinātu referendumu par attiecīgiem grozījumiem Satversmē. Toreiz savus parakstus lika vismaz 120 000 pilsoņu, lai ieviestu pārmaiņas.

Kopš tā laika 8 gadus bija jāizdara milzīgs spiediens uz koalīcijas partneriem, kuri iepriekš uz attiecīgajiem NA virzītajiem likumu grozījumiem attiecās noraidoši un neatbalstoši. Ļoti būtisks šajā lietā bija sabiedrības spiediens un pieprasījums, lai NA ideja gūtu atbalstu. Šobrīd palicis tikai pēdējais balsojums Saeimā un Valsts prezidentam likums jāizsludina. Šis ir nozīmīgs pagrieziena punkts nacionālo vērtību sardzē un turpmākajā pastāvēšanā.
NA stāja un mugurkauls bija un ir būtisks, lai nepieļautu papildu migrantu pieplūdumu Latvijā. NA virzīja dažādus priekšlikumus, kas guva atbalstu un krietni samazināja Latvijas pievilcību uz kārotajiem migrantu pabalstiem un migrantiem nodrošināto labklājību. Ja aizbrauc līdz Tallinai, tad iepirkumu centri ir vietas, kur bieži var redzēt un satikt migrantus. Esam ļoti iespringuši, lai Latvijā nevis uzņemtu migrantus, bet gan atbalstītu demogrāfiju, lai latvieši dzimtu pēc iespējas vairāk. Lai tautas ataudze notiktu uz mūsu pašu spēkiem un resursiem. Un jo vairāk, jo labāk. Atbalsts ģimenēm ar bērniem ir nozīmīgs, jo šo ģimeņu tēriņi ir daudz lielāki, kā ģimenēm bez bērniem.
Ja ir vēlme ticēt visādu nelabvēļu un konkurentu pasakām, kas apzināti tiek kultivētas pret NA, jebkuram ir tādas tiesības. Bet galvenais, gribu, lai sabiedrība būtu informēta, ka maksātnespējas administratoru lobijs un ziedojumi beidzamajos gados ir pavairojis tieši citu partiju kases, katrs to var pārliecināties brīvi pieejamā veidā KNAB mājaslapā. Rīgas domē Ušakovu ievēlēja vēlēšanās, bet viņš krietni dabū pasvīst, iesaistot savus juristus, lai nebūtu juridisku iemeslu, kam valsts varētu izvērst likumīgas sankcijas un pretdarbību.
Svarīgākos paveiktos darbus, ko NA paveikusi pa gadiem, var redzēt NA mājaslapā, tur var gūt pārliecību, ka darbs noritējis visu laiku, kopš ir bijusi iespēja strādāt (http://www.nacionalaapvieniba.lv/programma/paveiktais/).
Šobrīd notiek intensīvs darbs pie tā, lai darba vietās latviešu jaunieši netiktu diskriminēti un krievu valodas zināšanas netiktu prasītas nepamatoti, lai latviešu jaunieši varētu strādāt savā dzimtenē, skaidri zinot un runājot savā tēvu valodā.
Nacionālā apvienība savus mērķus un stāju nemaina, lai kādi vēji pūstu. Jā, citreiz uz priekšu var nākties iet lēnāk, vai pat uz brīdi apstāties, bet neiet soli atpakaļ. Tikai ar noturību un savu ideoloģiju var tikt uz priekšu, kas beidzamajā laikā arī vainagojies panākumiem. Mūsu vērtības ir Latvijas valsts un latviešu kā nācijas turpmāka pastāvēšana, manuprāt, tas ir būtiskākais, jo pārējais viss ir pakārtots. Kā redzams, tad citām partijām ir otrādāka vērtību sistēma. Bet, ja jautājums ir par valdībā iedalītajām NA atbildības jomām, tad arī tajās ir paveiktas atsevišķas lietas, kas būtu izceļamas. VARAM virza depozītu sistēmu kā Igaunijā un Lietuvā, lai uzlabotu vidi un par izlietoto pudeļu iepakojumu nodošanu varētu saņemt naudu, TM panākusi tiesu darbinieku atlīdzības pieaugumu un veikusi ievērojamu tiesu reformu, kā arī KM panākusi Radošo personu statusa un profesionālo radošo organizāciju likuma pieņemšanu, tas paredz finansiāli atbalstīt radošas personas, tostarp laika posmā, kad šīs personas negūst ieņēmumus. Paredzēts finansiāli atbalstīt arī radošās personas pensijas vecumā, tai skaitā ārstniecības un komunālo maksājumu daļējai segšanai.
Bet paveiktās būtiskākās lietas par 2017. gadu redzamas mājaslapā (http://www.nacionalaapvieniba.lv/paveiktais-2017-gada/).
Ja citu partiju pārstāvji var kautrīgi uzvilkt savus kreklus vai džemperus kā aģitācijas simbolus tikai uz vēlēšanām, tad mūsu cilvēki lepojas un ar godu velk mūsu kreklus, džemperus vai cepures arī ikdienā, jo ir gods būt Nacionālajā apvienībā.

Ar cieņu,
Edvards Ratnieks

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *