Sākas Līderu forums 2013 Engurē

6589b5_dae1f93aff724eb4b51327f1c48febeb.png_650

No šodienas līdz 19.augustam noritēs Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotais Līderu forums, kas pulcēs vairāk nekā 70 jauniešus - studentu pašpārvalžu pārstāvjus un LSA vecbiedrus, informēja LSA projekta "Līderu forums" galvenais organizators Edvards Ratnieks.

Līderu forums paredzēts tiem aktīvajiem jauniešiem, kuri veic brīvprātīgo darbu papildus studijām un darbam, iesaistoties dažādās studentu organizāciju aktivitātēs, veidojot pilsoniski aktīvu un atbildīgu sabiedrību.


Līderu forumā paredzēts doties nakts trasēs, uzklausīt personību stāstus par dažādiem atgadījumiem, tikties un pārrunāt studentu pārstāvības vēsturi ar LSA vecbiedriem, doties pārgājienā, pildīt dažādus uzdevumus, attīstīt savus komandas darba pamatus. Tāpat tajā iecerēts nostiprināt publiskās runas iemaņas, diskutēt ar politiķiem un augstākās izglītības nozares profesionāļiem par nepieciešamajām pārmaiņām augstākajā izglītībā.

Savukārt vakaros paredzēta atpūta. Tā piemēram vienu vakaru esot paredzēta sadziedāšanās aktivitāte pie jūras ar mērķi veicināt Latvijas patriotismu un dziedāšanas tradīcijas.

Raksta autors: Edvards Ratnieks, "LETA", "Puaro.lv"

Raksts: Puaro.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *